sepa_6

Zenger Ltd. Sirketi 1971 den günümüze, Mimar ve Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olan Yılmaz Zenger önderliğindeki üretim birimleri ile farklı tasarımlar ve formlar arayan yerli ve yabancı tasarımcıların ve kuruluşların projelerini hayata geçiren, tasarım süreçlerinde alt yapı desteği sağlayan ve üretimde model kalıp teknolojileri ile üretim yöntemleri geliştiren bir kurumdur.

Firmamız, endüstriyel formların farklı ölçeklerde modellenmesi, üretimi, model ve maketlerin üç boyutlu taranıp son derece hassas bir şekilde bilgisayar ortamına aktarılması, stropordan MDF’ye farklı yoğunluktaki malzemelerle 1/1 e kadar değişen ölçeklerde modeller ve mock-up’lar oluşturulması, üretim prototipleri, üretim kalıpları, taşınabilir her boyuttaki mimari ve anıtsal parcalar, insan ergonomisine gore bicimlendirilen organik iç mekansal objeler ve yüzeyler, her türlü üç boyutlu reklam nesneleri gibi çeşitli uygulamalarımizi sürdürmekteyiz.

Şirket olarak deneyimlerimizi ve teknolojimizi; bu bakış açısından hayata geçirmek ve ortaya farklı ürünler koymak isteyen tasarımcılara ve kurumlara nihai üretime giden yolun farklı aşamalarında uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız.